• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

09320000-8 - Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (постачання теплової енергії)

постачання теплової енергії

Завершена

1 550 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4cd89db3ea434badbb34bb72cd02bbb5
Внутрішній номер закупівлі: 8231787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-22-011837-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Олександрійська центральна районна лікарня Олександрійської міської ради"
Контактна особа: Дохно Людмила Миколаївна +380523570900 ocrltenders@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено конкурентні процедури закупівель: 1) відкриті торги по предмету закупівлі за ДК 021:2015 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Постачання теплової енергії), ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-09-000657-c, на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій; 2) відкриті торги по предмету закупівлі за ДК 021:2015 09320000-8 — Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (Постачання теплової енергії), ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-29-000576-b, на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій
Очікувана вартість: 1 550 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
постачання теплової енергії
Код ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Кількість 1000 гігакалорія
Період постачання до 01.06.2021
Місце постачання 28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Анатолія Кохана,12 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід - Схід - Енерго"

Оскарження: 22.01.2021 20:11 - 02.02.2021 00:00
Ціна пропозиції 1 550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2021 20:11
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: e664820763d74e1cb94a1d92164bdca8
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-22-011837-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Захід - Схід - Енерго"
Номер договору: 20/21
Сума договору: 1 290 982.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 075 818.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.02.2021 00:00 - 01.06.2021 23:59
Дата підписання: 05.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 20-21 від 05.02.2021 р..pdf
pdf
тепло 1 21рік.pdf
pdf
тепло 1 21рік.pdf
pdf
sndtd524.pdf
p7s
sign.p7s