• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Львів

Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі: 1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі); 3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі: 1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру; 3) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) у строк, визначений частиною шостою статті 17 цього Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону; 4) ненадання переможцем процедури закупівлі (крім переговорної процедури закупівлі) забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер: da8e75a6dc9a4c47a0eee0f6ac1cc701
Внутрішній номер закупівлі: 8214081
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-21-011488-b   
Замовник: ЗАХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ЛЬВІВ)
Контактна особа: Соломія Шпинда +380322350278 vmtz@lv.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 14 000.00 UAH
Період уточнення: 21.01.2021 18:31 - 06.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 21.01.2021 18:31 - 16.02.2021 18:00
Аукціон: 17.02.2021 15:15 - 17.02.2021 15:36
Період кваліфікації: 17.02.2021 15:36 - 22.02.2021 15:56
Період завантаження договору: 22.02.2021 15:56 - 14.03.2021 15:56
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з моніторингу сигналів тривоги, що надходять з пристроїв охоронної сигналізації та послуги з охорони об’єктів для потреб Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у м. Львів
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79000, Україна, Львівська область, Львів, пл. Шашкевича, 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "ГРІЗЛІ"

Оскарження: 22.02.2021 15:56 - 05.03.2021 00:00
Початкова пропозиція 479 998.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 998.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.02.2021 15:56
Відповіді на вимоги 11
Документи 77
Скарги 0
ТОВ "ГУАРД-ОХОРОНА"
Початкова пропозиція 496 992.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
496 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 2083f71cf3734b9399bf7c9cac5801ec
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-21-011488-b-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕТЕКТИВНО-ОХОРОННЕ АГЕНТСТВО "ГРІЗЛІ"
Номер договору: 79710
Сума договору: 502 992.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.03.2021 00:00 - 27.02.2022 00:00
Дата підписання: 12.03.2021 08:19
Статус:
Виконаний
pdf
ВТ Грізлі.pdf
pdf
додаткова угода до договору грізлі львів.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Пролонгація Грізлі Львів.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ 3 ВТ Грізлі Львів.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s