• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хліб пшеничний І ґатунку

Завершена

205 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
Номер: c17ac4a801bc4ad7950dc7f1f0e91d36
Внутрішній номер закупівлі: 8181190
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-19-004079-c   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівська обласна дитяча клінічна лікарня "ОХМАТДИТ"
Контактна особа: Лащів Володимир Іванович 380322368161 ekonomist.oh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 025.00 UAH
Період уточнення: 19.01.2021 20:22 - 05.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 19.01.2021 20:22 - 15.02.2021 18:00
Аукціон: 16.02.2021 15:11 - 16.02.2021 15:32
Період кваліфікації: 16.02.2021 15:32 - 19.02.2021 16:25
Період завантаження договору: 19.02.2021 16:25 - 11.03.2021 16:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний І ґатунку
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 10250 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 79008, Україна, Львівська область, Львів, вул.Лисенка,31 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"

Оскарження: 19.02.2021 16:25 - 02.03.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 184 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.02.2021 16:25
Відповіді на вимоги 11
Документи 50
Скарги 0
Спільне підприємство "Київ-Захід" у формі Товариства з обмеженою відповідальністю
Початкова пропозиція 202 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
202 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 56
Скарги 0

Контракти

Номер: 8a4ca198339f46f8bce0ddda42127d76
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-19-004079-c-a1
Постачальник: ПрАТ "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
Номер договору: 30-2230
Сума договору: 184 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 153 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 03.03.2021 10:00
Статус:
Виконаний
jpg
СПЕЦИФІКАЦІЯ (2).jpg
jpg
Договір №30-2230 1 ст.jpg
jpg
Договір №30-2230 3 ст.jpg
jpg
Договір №30-2230 2 ст.jpg
jpg
Договір №30-2230 4 ст.jpg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s