• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

електрична енергія

Завершена

449 820.00 UAH з ПДВ
Номер: 2d1f8dd57d70484f9977e56fe3d18790
Внутрішній номер закупівлі: 8166298
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-18-002525-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради
Контактна особа: Дзікевич Людмила Олександрівна 380577250213 poliklinika_2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Проведення переговорної процедури закупівлі з підстави, що визначена п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме:якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Ідентифікатори проведених процедур відкритих торгів, які не відбулися:UA-2020-11-25-008093-c, UA-2020-12-11-004197-b
Очікувана вартість: 449 820.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 156000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61064, Україна, Харківська область, Харків, проспект Любові Малої, 2-Б; проспект Ново-Баварський, 101; вул. Кібальчича, 29; вул. Власенка, 4; вул. Власенка, 20 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ " Харківенергозбут"

Оскарження: 18.01.2021 16:21 - 29.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 449 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2021 16:21
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 24d91fd50bf54b059ba8e77cc0f89864
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-18-002525-b-c1
Постачальник: ПрАТ " Харківенергозбут"
Номер договору: 050059/21
Сума договору: 248 734.59 UAH з ПДВ
Сума договору: 207 278.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 04.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
електрична енергія договір 050059-21.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ №5 від 22.06.2021 (ел.енергія).pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s