• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

М'ясо

Завершена

655 275.00 UAH з ПДВ
Номер: 8247800580404707854fe2bb835cee8a
Внутрішній номер закупівлі: 8165992
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-18-004741-a   
Замовник: Олицька селищна рада
Контактна особа: Оксана Стрільчук +380336595141 olyka.sr.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, а саме: закупівля від 15 грудня 2020 р. За № UA-2020-12-15-004449-c ДК 02:2015 - 15110000-2 М’ясо(м'ясо свинини охолоджене) та закупівля від 31.12.2020 р. за № UA-2020-12-31-003341-c ДК 02:2015 - 15110000-2 М’ясо(м'ясо свинини охолоджене) не відбулися у зв’язку з відсутністю пропозицій.
Очікувана вартість: 655 275.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо свинини
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 5748 кілограм
Період постачання 18.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬМОРЕПРОДУКТИ ПЛЮС"

Оскарження: 18.01.2021 16:27 - 29.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 655 272.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2021 16:27
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5c90d5061e284526b348dfdc0f3cff12
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-18-004741-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛИНЬМОРЕПРОДУКТИ ПЛЮС"
Номер договору: 8
Сума договору: 655 272.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 546 060.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 29.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 29.01.2021 08:47
Статус:
Виконаний
pdf
Договір.pdf
pdf
Додаткова угода1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода № 2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s