• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

240 100.00 UAH з ПДВ
Номер: a754d8007e0e4cf7889ed3990cf0e288
Внутрішній номер закупівлі: 8163327
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-18-003254-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕРНОПІЛЬСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА" ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Любомирівна Бонк +380352527359 stomatmksp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 240 100.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 63184 кіловат
Період постачання 01.02.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Шухевича, 10 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ"

Оскарження: 19.01.2021 09:32 - 25.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 240 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.01.2021 09:32
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 75fd863f65914952b4efe1b43b2c8258
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-18-003254-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОПІЛЬЕЛЕКТРОПОСТАЧ"
Номер договору: 607
Сума договору: 240 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 235 298.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.01.2021 11:41
Статус:
Виконаний
PDF
Scan10002.PDF
PDF
Scan10006.PDF
PDF
Scan10007.PDF
PDF
Scan10008.PDF
PDF
Scan10005.PDF
PDF
Scan10011.PDF
PDF
Scan10012.PDF
PDF
Scan10004.PDF
PDF
Scan10001.PDF
PDF
Scan10009.PDF
PDF
Scan10010.PDF
PDF
Scan10003.PDF
PDF
Scan10015.PDF
PDF
Scan10014.PDF
PDF
Scan10016.PDF
PDF
Scan10013.PDF
pdf
Додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 2.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода 3.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Договір 4.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода 5.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s