• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Молоко 3,2%

Категорія засовника Згідно з п.3 частини 1 ст. 2 Закону України “Про публічні закупівлі”. Усі документи складаються українською мовою.

Завершена

208 656.00 UAH з ПДВ
Номер: 24e7fc61384946aabc2d2086c176b458
Внутрішній номер закупівлі: 8162290
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-18-002674-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХЕРСОНСЬКА ДИТЯЧА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Лук'янова Ганна +380552493167 tender@bdp.ks.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів
Очікувана вартість: 208 656.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко 3,2%
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 10080 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 73013, Україна, Херсонська область, Херсон, Українська, 81 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"

Оскарження: 18.01.2021 13:41 - 29.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 208 656.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2021 13:41
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 839d8b9ffbae4174b8583496ed1b521d
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-18-002674-a-c1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Номер договору: 9188053
Сума договору: 208 656.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 173 880.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 29.01.2021 00:01
Статус:
Виконаний
pdf
Договор молоко 2021.pdf
pdf
ДУ 1 молоко.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s