• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Молоко та вершки (молоко коров'яче питне пастеризоване, молоко незбиране згущене з цукром)

Завершена

323 050.00 UAH з ПДВ
Номер: 0bfa021e448841ee82b74dab4e8d3660
Внутрішній номер закупівлі: 8145914
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-15-001341-c   
Замовник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Контактна особа: Шум Олександр Петрович 0975923785 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до п.1 ч.2 ст.40: « якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість: 323 050.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
молоко коров'яче питне пастеризоване
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 11950 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 45034, Україна, Волинська область, Люблинець, Незалежності,7 На карті
молоко незбиране згущене з цукром
Код ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість 10 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 45034, Україна, Волинська область, Люблинець, Незалежності,7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "РАДИВИЛІВМОЛОКО"

Оскарження: 15.01.2021 15:47 - 26.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 323 050.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2021 15:47
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 9678504b5f2343e18d4f3fa1de9257aa
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-15-001341-c-c1
Постачальник: ТОВ "РАДИВИЛІВМОЛОКО"
Номер договору: 14
Сума договору: 271 154.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 225 961.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2022 00:02 - 28.02.2022 16:02
Дата підписання: 26.01.2021 16:00
Статус:
Підписаний
pdf
договір Радивилів.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Радивилів.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова молоко.pdf
p7s
sign.p7s