-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-01-15-002576-a
Завершена
687 387.00
UAH з ПДВ
Номер:
42510a01c07347bfbd850fbd38deb920
Внутрішній номер закупівлі:
8142681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-15-002576-a
Замовник:
Київський міський будинок дитини ім. М.М. Городецького
×
-
Код ЄДРПОУ:
22206086
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, Ворзель, смт. Ворзель, вул.Леніна(Кленова), б.35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галицька Людмила Володимирівна bud.dutunu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст.40 п.2 абз.1
Очікувана вартість:
687 387.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
69433 метри кубічні
Період постачання
20.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Київоблгаз Збут"
Оскарження: 15.01.2021 12:03 - 21.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Шлак Д.В. +0380459843618 bud.dutunu@ukr.net
-
Адреса:
04108, Україна, м. Київ, м. Київ, пр-т Свободи, 2-Г, літ А
Оскарження: 15.01.2021 12:03 - 21.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
687 387.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.01.2021 12:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
724c224a1601411dbb42317d0255364a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-15-002576-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Київоблгаз Збут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39592941
-
Контактна особа:
Шлак Д.В. +0380459843618 bud.dutunu@ukr.net
-
Адреса:
04108, Україна, м. Київ, м. Київ, пр-т Свободи, 2-Г, літ А
Номер договору:
41FB417-719-21
Сума договору:
687 386.77 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
25.01.2021 10:00
Статус:
Підписаний