• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Торги не відбулися

562 197.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 810.99 UAH
Номер: 3b47a7881b834aa0a737d0dc46866656
Внутрішній номер закупівлі: 8140943
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-15-000269-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Калуської міської ради"
Контактна особа: Божок Олена Вікторівна +380347262474 olena.bozhok@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 562 197.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 810.99 UAH
Період уточнення: 15.01.2021 10:11 - 22.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 15.01.2021 10:11 - 01.02.2021 07:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 146494 кіловат
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації