-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
консерви рибні в олії, консерви рибні в томатному соусі
Тендер Prozorro UA-2021-01-14-000790-b
Завершена
270 568.80
UAH з ПДВ
Номер:
1d0ac6fd2e0e4d9ea77a380c9db7b035
Внутрішній номер закупівлі:
8136537
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-14-000790-b
Замовник:
комунальна установа «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188613
-
Адреса:
70026, Україна, Запорізька область, село Любомирівка, вулиця Степова, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фесенко Ігор Борисович +380614398593 ku_lubpni_zor@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15240000-2 Рибні консерви та інші рибні страви і пресервиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом (ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-28-000794-b; ідентифікатор закупівлі UA-2020-12-11-000218-a ). При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації;;» щодо постачання ДК 021:2015 код 15240000-2 - Рибні консерви та інші рибні страви і пресерви ( консерви рибні в олії, Консерви рибні в томатному соусі), тому у даному випадку відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає попередньо проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість:
270 568.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описконсерви рибні в олії, консерви рибні в томатному соусі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях40 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
консерви рибні в олії
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
консерви рибні в томатному соусі
Кількість
64.8 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ" ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ АТТІС"
Оскарження: 14.01.2021 16:17 - 25.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34407781
-
Контактна особа:
РОМАНЕНКО КИРИЛО ІГОРЕВИЧ 0612187430 TDATTIS@UKR.NET
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. АЙВАЗОВСЬКОГО, 9
Оскарження: 14.01.2021 16:17 - 25.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
270 568.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.01.2021 16:17
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
7cfea27b6a534273aff53ae8383248dc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-14-000790-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ" ТОРГІВЕЛЬНИЙ ДІМ АТТІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34407781
-
Контактна особа:
РОМАНЕНКО КИРИЛО ІГОРЕВИЧ 0612187430 TDATTIS@UKR.NET
-
Адреса:
69096, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. АЙВАЗОВСЬКОГО, 9
Номер договору:
12
Сума договору:
119 925.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
99 937.73 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
29.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний