-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональні комп'ютери
Тендер Prozorro UA-2017-04-28-002141-b
Торги не відбулися
33 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 165.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 165.00 UAH
Номер:
8ba34b9871a84de99b169e351b4b9937
Внутрішній номер закупівлі:
813200
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-28-002141-b
Замовник:
Комунальна 3-я міська клінічна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Митрофанова Ірина Євгенівна 380679391883 3kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://3mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
33 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
165.00 UAH
Період уточнення:
28.04.2017 17:18 - 05.05.2017 13:00
Період прийому пропозицій:
28.04.2017 17:18 - 15.05.2017 13:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп'ютери
Кількість
4 одиниця
Період постачання
до 31.12.2017