• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

2 лота: Лот 1. – Психолептичні засоби – 69 найменувань; Лот 2. – Лікарські засоби різні – 244 найменування

2 лота: Лот 1. - Психолептичні засоби – 69 найменувань – 7395 одиниць; Лот 2. - Лікарські засоби різні – 244 найменування – 6342 одиниці. Найменування та міжнародна непатентована назва, АТХ, а також асортимент (кількість), одиниці виміру товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (технічна специфікація) та по тексту оголошення. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%). Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою.

Торги не відбулися

1 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 000.00 UAH
Номер: 6032ff50d061445dac864ac5a1dd3efc
Внутрішній номер закупівлі: 8131844
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-13-006577-a   
Замовник: СКВИРСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
Контактна особа: Віталіна Рибак +380686233177 spni-ln@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.01.2021 21:32 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.01.2021 21:32 - 29.01.2021 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴600 000.00 Лот 1. - Психолептичні засоби – 69 найменувань
  • Лот №2 ₴400 000.00 Лот 2. - Лікарські засоби різні – 244 найменування