-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-001625-c
Завершена
1 773 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 868.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 868.00 UAH
Номер:
2a08ccd209224463a554588880aafc48
Внутрішній номер закупівлі:
8131823
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-13-001625-c
Замовник:
АТ Лисичанськвугілля
×
-
Код ЄДРПОУ:
32359108
-
Адреса:
93100, Україна, Луганська область, Лисичанськ, вул. Малиновського, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Волик Віта Віталіївна +380676570841 tenderlu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 773 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 868.00 UAH
Період уточнення:
13.01.2021 21:22 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2021 21:22 - 29.01.2021 21:26
Аукціон:
01.02.2021 12:15 - 01.02.2021 12:42
Період кваліфікації:
01.02.2021 12:42 - 08.02.2021 14:16
Період завантаження договору:
08.02.2021 14:16 - 28.02.2021 14:16
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпротягом 60 календарних днів з дати поставки замовленої партії продукції належної якості на склад Покупця на підставі видаткової накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підшипник YOXD-560 № 128
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник YOXD-560 № 130
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник EBZ-160 № 134
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 22220
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 124
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 1608
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 205
Кількість
50 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 206
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 180312
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 180318
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 211
Кількість
22 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 224
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 2318
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 216
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 217
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 23222
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 220
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 305
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 306
Кількість
75 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 307
Кількість
30 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 309
Кількість
13 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 310
Кількість
19 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 311
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 313
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 31309
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 314
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 315
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 316
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 317
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 322
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 324
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3524
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 32322
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 32311
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 32324
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 2314
Кількість
17 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 2317
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 2324
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3514
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3520
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3612
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3522
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3524
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3618
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3526
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3528
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3532
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3608
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3516
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3620
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3612
Кількість
25 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3614
Кількість
28 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 6312
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3616
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3617
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3618
Кількість
32 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3624
Кількість
15 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3626
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3628
Кількість
36 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3640
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3652
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 4307
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7312
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 180312
Кількість
26 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 6314
Кількість
12 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7310
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7313
Кількість
200 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7314
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7518
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7526
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7524
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 7614
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник NKI50/35
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 3003134
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 32506
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 42206
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 42217
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 42309
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Підшипник 42512
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ"
Оскарження: 08.02.2021 14:16 - 19.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
Стречко Карина CKC@PSB.DN.UA
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Оскарження: 08.02.2021 14:16 - 19.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 202 597.63 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
959 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2021 14:16
Відповіді на вимоги
10
Документи
41
Скарги
0
Товаривство з обмеженою відповідальністю "ТД "Підшипникцентр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39194627
-
Контактна особа:
Олексій Швець 380503277105 podshipnik_2013_1@ukr.net https://tdpc.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 02094, м. Київ, Вулиця Пожарського, Будинок 9
Початкова пропозиція
1 447 612.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
960 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
26
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОМПОДШИПНИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39507154
-
Контактна особа:
Надежда Сканцева 0955627315 NADEZHDA.SKANTSEVA@GMAIL.COM
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, Дніпропетровська обл., місто Павлоград, Вул. Терьошкіна, будинок 7
Початкова пропозиція
1 532 138.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 437 459.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b6075044baf440ab405085f83093d15
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-13-001625-c-b1
Постачальник:
ПП "ПІДШИПНИКЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23602486
-
Контактна особа:
Стречко Карина CKC@PSB.DN.UA
-
Адреса:
Україна, Донецька область, Маріуполь, 87515,Донецька обл., Україна, Жовтневий р-н, м.Маріуполь, вул.Італійська, буд.116А
Номер договору:
№ 06-589
Сума договору:
843 769.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
703 140.83 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
19.02.2021 00:00
Статус:
Підписаний