-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-006426-a
Завершена
805 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
3ac64a4a00a9402c80c97a806dae3f4b
Внутрішній номер закупівлі:
8131641
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-13-006426-a
Замовник:
Інститут електронної фізики Національної академії наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05540008
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, Університетська, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гомонай Олександр Васильович 380312643339 shurik.nat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
26 листопада 2020 року замовником було прийнято рішення пропроведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA- 2020-11-26-001927-а, проте станом на 14 грудня 2020р. було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 16 грудня 2020 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю UA-2020-12-16-009007-a. Проте знову ж таки станом на 04 січня 2021р. було подано менше двох пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом: ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, тендерним комітетом було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.2 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року.
Очікувана вартість:
805 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія)
Кількість
230000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Закарпаттяенергозбут»
Оскарження: 13.01.2021 19:11 - 19.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Німець Н.Б. ++380312617100 zez@zakarpatzbut.energy https://zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, площа Жупанатська,18
Оскарження: 13.01.2021 19:11 - 19.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
805 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 19:11
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3b59fddddee14b089ccfff177b2a5c5b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-13-006426-a-b1
Постачальник:
ТОВ «Закарпаттяенергозбут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Німець Н.Б. ++380312617100 zez@zakarpatzbut.energy https://zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, площа Жупанатська,18
Номер договору:
230224
Сума договору:
805 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
670 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
29.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний