-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2021-01-13-000869-b
Торги не відбулися
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
34bca098bc5240c08291fb5941200434
Внутрішній номер закупівлі:
8128801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-13-000869-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №2"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25787627
-
Адреса:
43024, Україна, Волинська область, Луцьк, ПРОСПЕКТ ВІДРОДЖЕННЯ, будинок 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дарчук Віта Вячеславівна +380955680246 d.darchyk2009@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
13.01.2021 15:02 - 19.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2021 15:02 - 29.01.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість
3 штуки
Період постачання
15.02.2021 - 15.02.2021