• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

487 657.00 UAH з ПДВ
Номер: 0b1ec1486d8f4273a45622a2897c7fbf
Внутрішній номер закупівлі: 8126918
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-13-002601-a   
Замовник: Оскільська сільська рада
Контактна особа: Галина Сокол +380574355148 oskilotg@ukr.net http://oskilskasilrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно ч. 1 ст. 40 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно ч. 2 ст. 40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована згідно пункту 1 зазначеної статті якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. 16 грудня 2020 року було відмінено відкриті торги на закупівлю електричної енергії, оголошення про проведення закупівлі UA-2020-12-17-008008-c , на підставі абз. 1 п. 1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі», в зв‘язку з поданням для участі у торгах менше двох тендерних пропозицій. Також 03 січня 2021 року було відмінено відкриті торги на закупівлю електричної енергії, які оголошувались повторно, оголошення про проведення закупівлі UA-2020-12-17-008008-c, на підставі абз. 1 п.1 ч.2 ст. 32 Закону «Про публічні закупівлі», в зв‘язку з поданням для участі у торгах менше двох тендерних пропозицій. У зв‘язку із тим, що процедури відкритих торгів на закупівлю електричної енергії двічі не відбулись, в зв‘язку із недостатньої кількістю учасників, для забезпечення потреб замовника в електричній енергії протягом 2021 року, прийнято рішення про проведення переговорної процедури закупівлі згідно ч. 1 ст. 40 Закону.
Очікувана вартість: 487 657.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 220659 Кіловат-година
Період постачання 01.02.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 64340, Україна, Харківська область, с.Оскіл, Слобідська,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"

Оскарження: 13.01.2021 16:48 - 19.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 487 656.39 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 16:48
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 72426fed5abf4cce9534d58704a4fa55
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-13-002601-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАЕНЕРГО ПОСТАЧ"
Номер договору: 8
Сума договору: 487 656.39 UAH з ПДВ
Сума договору: 406 380.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 28.01.2021 10:35
Статус:
Виконаний
PDF
договір 8.PDF
PDF
протокол випр техн помилки.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у. 1 до дог 8.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
цінова довідка.pdf
PDF
Д.у. 2 до дог 8.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у.№3.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у.№4.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у.№5.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у.6 до дог 8.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Д.у.7 до дог 8.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s