• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Вершкове масло (солодковершкове,73% вагове)

ДК 021:2015, код 15530000-2 Вершкове масло. Місцезнаходження Замовника: Україна, 70231, Запорізька область, Гуляйпільський р-н, смт. Залізничне, вул. Школа-інтернат, буд. 2. Категорія Замовника: юридична особа, одержувач бюджетних коштів (п.3 ч.1 статті 2 Закону).Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються Замовником/Учасником, викладаються українською мовою.Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики, опис предмета закупівлі викладені у Додатку 1 до оголошення про проведення спрощеної закупівлі.

Завершена

195 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Номер: 0390fa608c474d369998e0a047ceb68a
Внутрішній номер закупівлі: 8126413
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-13-000487-b   
Замовник: Комунальний заклад "Гуляйпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
Контактна особа: Столяренко Сергій Анатолійович +380614541347 glpinternat@gmail.com http://www.glp-internat.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 975.00 UAH
Період уточнення: 13.01.2021 12:08 - 19.01.2021 12:13
Період прийому пропозицій: 19.01.2021 12:13 - 22.01.2021 12:13
Період кваліфікації: 22.01.2021 12:16 - 22.01.2021 13:06
Період завантаження договору: 22.01.2021 13:06 - 11.02.2021 13:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло (солодковершкове,73% вагове)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 70231, Україна, Запорізька область, Гуляйпільський район, смт. Залізничне, вул. Школа-інтернат, буд. 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Регіон-Продукт

Оскарження: 22.01.2021 13:06 - 27.01.2021 00:00
Початкова пропозиція 194 310.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
194 310.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.01.2021 13:06
Документи 38
Скарги 0

Контракти

Номер: 0535270ec2734f2fa3a5b66dbead4152
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-13-000487-b-a1
Постачальник: ТОВ Регіон-Продукт
Номер договору: 04/01
Сума договору: 194 310.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 161 925.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 26.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s