• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності

кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності

Завершена

627 393.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 273.93 UAH
Номер: 9186b43553a044748748405301039ced
Внутрішній номер закупівлі: 8120473
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-12-000733-c   
Замовник: Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
Контактна особа: Єременко Марина Вікторівна 0954632487 dmit.opni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 627 393.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 273.93 UAH
Період уточнення: 12.01.2021 14:39 - 18.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 12.01.2021 14:39 - 28.01.2021 09:00
Аукціон: 29.01.2021 11:39 - 29.01.2021 12:06
Період кваліфікації: 29.01.2021 12:06 - 01.02.2021 11:53
Період завантаження договору: 01.02.2021 11:53 - 21.02.2021 11:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кефір 2,5% жирності
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 20185.5 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації
сметана 15% жирності
Код ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різні
Кількість 1560 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОДГРУПСЕРВІС"

Оскарження: 01.02.2021 11:53 - 12.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 504 391.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
483 715.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2021 11:53
Відповіді на вимоги 11
Документи 63
Скарги 0
ТОВ ЛЕОН 2020
Початкова пропозиція 508 442.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
483 726.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 16
Скарги 0
ФОП "ЗДОРОВЕЦЬ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"
Початкова пропозиція 541 075.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
541 075.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 52
Скарги 0

Контракти

Номер: bed6db5842cf4ac197ab1078121b526d
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-12-000733-c-a1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПРОДГРУПСЕРВІС"
Номер договору: 19
Сума договору: 96 743.03 UAH з ПДВ
Сума договору: 80 619.19 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання: 12.02.2021 07:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s