-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Анальгін (Metamizole sodium); Інгаміст (Acetylcysteine); Небутамол (Salbutamol); Вориконазол (Voriconazole); Глюкоза (Glucose); Глюкоза (Glucose); Еуфіллін (Theophylline); Інфулган (Paracetamol); Калію хлорид (Potassium chloride); Кальція глюконат (Calcium gluconate); Лактувіт (Lactulose); Лефлоцин (Levofloxacin); Магнію сульфат (Magnesium sulfate); Манніт (Mannitol); Метронідазол (Metronidazole); Сода-буфер (Sodium bicarbonate); Натрію хлорид (Sodium chloride); Натрію хлорид (Sodium chloride); Юнорм (Ondansetron); Будесонід Ізіхейлер (Budesonide); Реосорбілакт (Electrolytes in combination with other drugs); Розчин Рінгера (Electrolytes); Розчин Рінгера лактат (Electrolytes); Сангера (Tranexamic acid); Флуконазол (Fluconazole); Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin))
Тендер Prozorro UA-2021-01-12-002744-a
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції і підготовленні безпосередньо учасником повинні бути викладені українською мовою. Всі інші документи, які надаються учасником, можуть бути викладені українською та/або російською мовами
Торги відмінено
1 762 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 813.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 813.00 UAH
Номер:
3129d35e0c1c48688342a01ea0d91251
Внутрішній номер закупівлі:
8120378
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-12-002744-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03082760
-
Додаткова контактна особа:
Римарчук О П +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
-
Адреса:
21029, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Хмельницьке Шосе, буд. 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олеся Сакал +380432460239 vodkl-bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 762 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 813.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2021 14:35 - 02.02.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2021 14:35 - 12.02.2021 10:00
Аукціон:
з 22.03.2021 12:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція (Анальгін (Metamizole sodium)
×
-
МНН:
metamizole sodium Metamizole sodium
Кількість
1000 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Інгаміст (Acetylcysteine)
×
-
МНН:
acetylcysteine Acetylcysteine
Кількість
5 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Небутамол (Salbutamol)
×
-
МНН:
salbutamol Salbutamol
Кількість
40 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Вориконазол (Voriconazole)
×
-
МНН:
voriconazole Voriconazole
Кількість
20 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Глюкоза (Glucose)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
6500 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Глюкоза (Glucose)
×
-
МНН:
glucose Glucose
Кількість
20000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Еуфіллін (Theophylline)
×
-
МНН:
theophylline Theophylline
Кількість
26 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Інфулган (Paracetamol)
×
-
МНН:
paracetamol Paracetamol
Кількість
3300 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Калію хлорид (Potassium chloride)
×
-
МНН:
potassium chloride Potassium chloride
Кількість
1640 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Кальція глюконат (Calcium gluconate)
×
-
МНН:
calcium gluconate Calcium gluconate
Кількість
670 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Лактувіт (Lactulose)
×
-
МНН:
lactulose Lactulose
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Лефлоцин (Levofloxacin)
×
-
МНН:
levofloxacin Levofloxacin
Кількість
200 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Магнію сульфат (Magnesium sulfate)
×
-
МНН:
magnesium sulfate Magnesium sulfate
Кількість
600 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Манніт (Mannitol)
×
-
МНН:
mannitol Mannitol
Кількість
10 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Метронідазол (Metronidazole)
×
-
МНН:
metronidazole Metronidazole
Кількість
1800 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Сода-буфер (Sodium bicarbonate)
×
-
МНН:
sodium bicarbonate Sodium bicarbonate
Кількість
880 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Натрію хлорид (Sodium chloride)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
2500 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Натрію хлорид (Sodium chloride)
×
-
МНН:
sodium chloride Sodium chloride
Кількість
44000 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Юнорм (Ondansetron)
×
-
МНН:
ondansetron Ondansetron
Кількість
900 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Будесонід Ізіхейлер (Budesonide)
×
-
МНН:
budesonide Budesonide
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Реосорбілакт (Electrolytes in combination with other drugs)
×
-
МНН:
electrolytes in combination with other drugs Electrolytes in combination with other drugs
Кількість
48 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Розчин Рінгера (Electrolytes)
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
1750 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Розчин Рінгера лактат (Electrolytes)
×
-
МНН:
electrolytes Electrolytes
Кількість
150 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Сангера (Tranexamic acid)
×
-
МНН:
tranexamic acid Tranexamic acid
Кількість
500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Флуконазол (Fluconazole)
×
-
МНН:
fluconazole Fluconazole
Кількість
140 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Код ЄЗС ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція Ципрофлоксацин (Ciprofloxacin)
×
-
МНН:
ciprofloxacin Ciprofloxacin
Кількість
340 Флакон
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
46612b12994a4c899184fee2495e54d7
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відсутня подальша потреба в закупівлі товарів в тих найменуваннях та кількостях, що зазначені в медико-технічних характеристиках закупівлі.
Період оскарження:
27.01.2021 11:36 - 07.02.2021 00:00
Дата опублікування:
27.01.2021 11:36
Дата виконання:
07.02.2021 00:03
Статус:
Виконано