• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

313 300.00 UAH з ПДВ
Номер: 957d06fef1e64cd5891481a811576e81
Внутрішній номер закупівлі: 8120184
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-12-002573-a   
Замовник: Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів №6 Миколаївської обласної ради
Контактна особа: Юхнич Тетяна Григорівна +380997253645 t.yuhnich@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до частини 2 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» «якщо замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників; Електрична енергія у навчальному закладі є необхідною, процес постачання електричної енергії має бути безперервним. Тому, було прийнято рішення про організацію процедури закупівлі з метою укладення договору на початку 2021 року. Проте, свою пропозицію щодо участі у закупівлі підприємство подало, як наслідок, торги було відмінено тому, що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій. Вся інформація відображена в Звіті про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-11-08-001537-Ь від 20.11.2020 року. У зв’язку з обмеженим часом на проведення нової процедури закупівлі та відміною попередніх торгів,уповноважена особа вдруге приймає рішення щодо організації процедури закупівлі електричної енергії. (ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія в Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. № 6). Проте, вдруге, свою пропозицію щодо участі у закупівлі також було відсутність достатньої кількості учасників. Тому торги були вдруге автоматично відмінені. Інформація відображена в Звіті про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-12-08-000365-а від 08.12.2020 року. У зв’язку з відсутністю часу на проведення відкритих торгів та безперервністю електропостачання у навчальному закладі, прийнято рішення здійснити переговорну процедуру закупівлі, яка застосовується замовником як виняток у даній ситуації на підставі частини 2 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі». З метою недопущення зриву безперервного надання електричої енергії у навчальному закладі та недопущення порушень вищезазначеного законодавства, так як було двічі відмінено процедуру відкритих торгів на закупівлю електричної енергії (ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою застосовується переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість: 313 300.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 130000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 54049, Україна, Миколаївська область, м.Миколаїв, вул. Рибна ,95 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"

Оскарження: 12.01.2021 15:25 - 18.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 313 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2021 15:25
Документи 3
Скарги 0

Контракти

Номер: 3e28f2bfdf4d4a2d8d753db564ee4700
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-12-002573-a-c1
Постачальник: ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія"
Номер договору: 40/867
Сума договору: 244 866.65 UAH з ПДВ
Сума договору: 204 055.54 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.02.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 28.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний
договір
pdf
ДУ свет.pdf
pdf
2273_ду2.pdf
pdf
Додаткова угода _ 3.pdf
pdf
додаткова угода _ 4.pdf
pdf
додаткова угода_4.pdf
pdf
додаткова угода зміна ціни за одиницю товару.pdf
pdf
Додаткова угода 6 від 06.09.21.pdf
pdf
Додаткова угода _ 7 від 09.09.2021.pdf
pdf
Додаткова угода _ 8 від 10.09.2021.pdf
pdf
Додаткова угода _ 9 12.10.21.pdf
pdf
додаткова електроенергія 10 від 09.11.21.pdf
pdf
додаткова угода 11 від 11.11.21р..pdf
pdf
2273_ду12 від 29.11.2021 р..pdf
pdf
Додаткова угода 13 від 17.12.2021 р..pdf
pdf
2273_пост_ду14.pdf
p7s
sign.p7s