-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-12-002391-a
Завершена
352 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
8859ffd913ad43ec8fe2258c12bd524e
Внутрішній номер закупівлі:
8119885
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-12-002391-a
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/site/scherbanisch/home
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
На підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (за оголошеннями №UA-2020-11-20-011119-c та №UA-2020-12-11-013251-c)
Очікувана вартість:
352 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
100000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський район, вулиця Центральна, будинок 2, село Щербані, вулиця Нова, будинок 1-А, село Гора, вулиця Центральна, будинок 7, село Великий Тростянець
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 13.01.2021 21:30 - 19.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Ширай Вікторія Юріївна +380532648277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Подільський район ВУЛИЦЯ ПАНЯНКА будинок 65Б
Оскарження: 13.01.2021 21:30 - 19.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
352 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 21:30
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f49424e6a21e47898348a7c1ae9356cc
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-12-002391-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Ширай Вікторія Юріївна +380532648277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, Подільський район ВУЛИЦЯ ПАНЯНКА будинок 65Б
Номер договору:
23115412
Сума договору:
352 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
293 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
19.01.2021 13:29
Статус:
Виконаний