• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія з оплатою за послугу з розподілу електричної енергії через постачальника)

пропозиції готуються та подаються українською мовою

Завершена

557 600.00 UAH з ПДВ
Номер: 2b4fe6456f8543269668d436beb7754f
Внутрішній номер закупівлі: 8115930
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-11-003715-a   
Замовник: ОБЛАСНА КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "ХОТИНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ"
Контактна особа: Віра Петрівна Козак +380993624248 xotun.internat@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників № UA-2020-12-25-002511-c та № UA-2020-12-09-016830-c, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (п. 1 ч. 2 статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі). Учасник підтвердив можливість постачання предмету закупівлі: ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія з оплатою за послугу з розподілу електричної енергії через постачальника), що є предметом закупівлі, на загальну суму 557 600,00 грн.
Очікувана вартість: 557 600.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія з оплатою за послугу з розподілу електричної енергії через постачальника)
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 164000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 11.01.2021 19:05 - 17.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 557 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2021 19:05
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 5aac15f8a3fd47989d19cf8eb9d8df57
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-11-003715-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: 2
Сума договору: 557 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 464 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 20.01.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір електрична енергія.pdf
jpg
ДУ 1 Договір енергія.jpg
p7s
sign.p7s
jpg
ДУ 2 енергія.jpg
p7s
sign.p7s
jpg
Додаткова угода 3 енергія.jpg
p7s
sign.p7s
jpg
Додаткова угода 4.jpg
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s