-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання адміністративних будівель за адресами: 85500, Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 103, 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Мечнікова, 26а (ДК 021:2015-90910000-9 «Послуги з прибирання»)
Тендер Prozorro UA-2021-01-11-000853-c
Для потреб Великоновосілківського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області на 2021 рік
Завершена
231 140.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 311.40 UAH
мін. крок: 1% або 2 311.40 UAH
Номер:
beffc0bba8974e1083f76f69ff42bad6
Внутрішній номер закупівлі:
8114546
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-11-000853-c
Замовник:
ВЕЛИКОНОВОСІЛКІВСЬКЕ ОБ'ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42171290
-
Адреса:
85500, Україна, Донецька область, смт. Велика Новосілка, вулиця Центральна, будинок 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Халабузар Олександра Валентинівна, тел.: +380982169881, r75@dn.pfu.gov.ua, 0624320045 r07@dn.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
231 140.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.01.2021 16:05 - 17.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.01.2021 16:05 - 27.01.2021 00:00
Аукціон:
27.01.2021 13:31 - 27.01.2021 13:52
Період кваліфікації:
27.01.2021 13:52 - 04.02.2021 11:23
Період завантаження договору:
04.02.2021 11:23 - 24.02.2021 11:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴231 140.00 Послуги з прибирання адміністративних будівель за адресами: 85500, Донецька обл., Великоновосілківський район, смт. Велика Новосілка, вул. Центральна, 103, 85612, Донецька обл., Мар’їнський район, м. Курахове, вул. Мечнікова, 26а (ДК 021:2015-90910000-9 «Послуги з прибирання»)