• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

400 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 71e3f5cbae53459482fdd6759c6f1fcb
Внутрішній номер закупівлі: 8113999
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-11-002440-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги №11" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Ірина Василівна Любарцева +380675650261,+380567943510 medcentr11@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 400 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 130000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 49080, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Висоцького, 2А; вул. Дементьєва, 8; вул. Саранська,12; вул. Передова,671В; На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Оскарження: 11.01.2021 15:50 - 22.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2021 15:50
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f1a1e79cdaa348b1998c3409411f9e6b
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-11-002440-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 063524/2021
Сума договору: 400 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 333 333.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 25.01.2021 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договор 400000.pdf
pdf
Додаткова Угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №1 2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова Угода №2.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 1 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 1 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 1 5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 1 6pdf.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №1 7.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода № 1 8.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Ц11 Додаткова угода №1 9.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s