• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

М'ясо

Технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасників зазначено у прикріпленому файлі "Тендерна документація".

Завершена

447 525.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 237.63 UAH
Номер: ac212478e20b4f19a72c6ef315531cf1
Внутрішній номер закупівлі: 8109522
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-08-000204-c   
Замовник: Управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району Харківської області
Контактна особа: Марина Гуцуляк 380575741009 upravlinnya_osv@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 447 525.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 237.63 UAH
Період уточнення: 08.01.2021 20:48 - 14.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 08.01.2021 20:48 - 24.01.2021 00:00
Аукціон: 25.01.2021 11:38 - 25.01.2021 12:05
Період кваліфікації: 25.01.2021 12:05 - 26.01.2021 16:57
Період завантаження договору: 26.01.2021 16:57 - 15.02.2021 16:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
М'ясо
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 4508 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 64701, Україна, Харківська область, Барвінкове, ЗЗСО та ЗДО управління освіти, молоді та спорту Барвінківської міської ради Ізюмського району (згідно Додатку 2 Договору) На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бережна Т.В

Оскарження: 26.01.2021 16:57 - 06.02.2021 00:00
Початкова пропозиція 441 884.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.01.2021 16:57
Відповіді на вимоги 10
Документи 32
Скарги 0
ФОП ПІДМОГИЛЬНА ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА
Початкова пропозиція 437 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
437 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 8
Скарги 0
ФОП "ОНИЩЕНКО АНТОН МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 444 415.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
444 415.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 17
Скарги 0

Контракти

Номер: c51d9a2c40c943338bef3aecde08879e
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-08-000204-c-c1
Постачальник: ФОП Бережна Т.В
Номер договору: 4-08/02ТХ
Сума договору: 437 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.02.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 08.02.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір м'ясо.pdf
pdf
4-08 (1).pdf
p7s
sign.p7s
PDF
4-08 02ТХ.PDF
p7s
sign.p7s
pdf
м'ясо 06.05.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
м'ясо 25.08.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s