• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

229 075.00 UAH з ПДВ
Номер: 6a18d3088c604798996efd0ac47f8ccc
Внутрішній номер закупівлі: 8107663
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-06-002628-b   
Замовник: Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» (філія акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України»«Сумська регіональна дирекція»)
Контактна особа: Лариса Горб +380542779119,+380997408785 trksumy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Застосування переговорної процедури закупівлі п.1 ч.2 ст.40 ЗУ «Про публічні закупівлі» так, як двічі було у встановленому законом порядку оголошено відкриті торги на закупівлю електричної енергії за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія, ідентифікатор закупівель UA-2020-12-01-011299-b та UA-2020-12-17-01 6099-c, однак, тендери автоматично відмінено електронною системою закупівель через подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій. ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» було єдиним учасником вказаних процедур закупівель. Відповідно до частини першої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі -це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, визначених у частині другтій статті 40 Закону.
Очікувана вартість: 229 075.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 93500 Кіловат-година
Період постачання 01.02.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 40014, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Петропавлівська, 125 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СУМИ"

Оскарження: 11.01.2021 15:50 - 22.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 229 075.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2021 15:50
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: b7343281b6254b1ab54cba1947f2f12c
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-06-002628-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА СУМИ"
Номер договору: 161106/116-1-33/6
Сума договору: 212 959.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 177 466.27 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.01.2021 00:00 - 30.01.2022 00:00
Дата підписання: 25.01.2021 15:17
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Енера Суми.pdf
pdf
ду 3 енера.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 6 ТОВ Енера Суми.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Ду 7 ТОВ Енера.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода 8 енера.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s