• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

384 100.00 UAH з ПДВ
Номер: 71d64161568f48659628461a73762da4
Внутрішній номер закупівлі: 8104919
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-06-001012-b   
Замовник: Бугринська сільська рада Гощанського району Рівненської області
Контактна особа: Сергій Пилипчук +380673640868 bugrinskarada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відкриті торги за предметом закупівлі: ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія (Електрична енергія) були двічі відмінені 16.12.2020 та 02.01.2021 (UA-2020-12-17-008280-c, UA-2020-11-30-004509-b) на підставі пункту 1 частини 2 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв’язку із поданням для участі у закупівлі менше двох тендерних пропозицій. Водночас наявна потреба у закупівлі. Посилання на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі: Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-11-30-004509-b від 16 грудня 2020; Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-12-17-008280-c від 02 січня 2021.
Очікувана вартість: 384 100.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 167000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 35442, Україна, Рівненська область, c.Бугрин, Перемоги 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"

Оскарження: 13.01.2021 14:21 - 19.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 384 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 14:21
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: bfdc41a961b447d3a2a37a1a346567f2
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-06-001012-b-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ"
Номер договору: 3051-ВЦ
Сума договору: 384 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 320 083.34 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 19.01.2021 15:41
Статус:
Підписаний
pdf
Image220121124422.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s