-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-000942-b
Завершена
1 440 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
8afad8ea58054e1d9c90356e534b02a4
Внутрішній номер закупівлі:
8104798
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-000942-b
Замовник:
Державна установа "Широківський виправний центр (№ 75)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14316876
-
Адреса:
53734, Україна, Дніпропетровська область, село Водяне, вулиця Молодіжна, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дон Андрій Володимирович +380968435020 vodane@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
1 440 400.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпісля підписання акту
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
450000 Кіловат-година
Період постачання
до 16.01.2021
Місце постачання
53734, Україна, Дніпропетровська область, Широківський район с. Водяне, вул. Молодіжна, 33
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛІГИ"
Оскарження: 08.01.2021 11:36 - 19.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Боднар Віталій Олександрович (056)7701155 dp@yasno.com.ua https://yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Моссаковського Володимира, 7
Оскарження: 08.01.2021 11:36 - 19.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 432 723.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.01.2021 11:36
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
d7cdc9a0b0254e239b22424774476888
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-000942-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛІГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Боднар Віталій Олександрович (056)7701155 dp@yasno.com.ua https://yasno.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Моссаковського Володимира, 7
Номер договору:
74/2021/Г-20
Сума договору:
1 432 723.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 193 936.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.01.2022 23:59
Дата підписання:
25.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний