-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2021-01-06-000613-c
Електрична енергія з оплатою послуги з розподілу через постачальника
Завершена
2 100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2d745a68a56643afb41b0ec91b4b44b7
Внутрішній номер закупівлі:
8103173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-06-000613-c
Замовник:
Мамалигівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04417659
-
Адреса:
60364, Україна, Чернівецька область, МАМАЛИГА, вул. Головна, буд.48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Незвещук Наталія Олексіївна 0373352231 mamalyha_s_rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було два рази оголошено про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю електричної енергії: UA-2020-11-24-006080-c та UA-2020-12-11-005884-c - Електрична енергія з оплатою послуги з розподілу через постачальника за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09310000-5.
Відповідно до звітів про відміну процедури закупівлі електричної енергії – в обох випадках торги відмінено по причині відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, в зв’язку з чим закупівля по предмету закупівлі товару «Електрична енергія» за кодом CPV за ДК 021:2015 - 09310000-5 не відбулась.
Рішення про застосування переговорної процедури із закупівлі «Електрична енергія» за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника - 09310000-5 (Електрична енергія) з оплатою за послугу з розподілу електричної енергії через постачальника, було зумовлено тим, що двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників, відповідно до вимог п.1. ч.2. ст.40 Закону України від 25.12.2015 №922 «Про публічні закупівлі», яким визначено, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
2 100 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- Описпідписання акту прийому-передачі
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія з оплатою послуги з розподілу через постачальника
Кількість
600000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
60364, Україна, Чернівецька область, с. Мамалига, комунальні заклади та об"єкти Мамалигівської сільської ради
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»
Оскарження: 06.01.2021 10:24 - 12.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Тимофійчук Володимир 0372583385 info@ek.cv.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Лесі Українки 5
Оскарження: 06.01.2021 10:24 - 12.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
2 010 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.01.2021 10:24
Документи
2
Скарги
0
Контракти
- Контракт №1 Товариство з обмеженою відповідальністю «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»
Номер:
e55add3bd88749bf86662530bd036f91
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-06-000613-c-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42102122
-
Контактна особа:
Тимофійчук Володимир 0372583385 info@ek.cv.ua
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Лесі Українки 5
Номер договору:
ЕЛ/2021
Сума договору:
1 728 043.93 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 440 036.61 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.01.2021 10:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
18.01.2021 10:00
Статус:
Виконаний