-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Кейтерингові послуги
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-000381-c
Завершена
571 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
69e5843090604c9fa6cd9dcbd678c3c5
Внутрішній номер закупівлі:
8096468
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-05-000381-c
Замовник:
Новенська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
20523800
-
Адреса:
72380, Україна, Запорізька область, Мелітопольський р-н, селище Нове, Вул. Продольна, 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Уляна Напрієнко +380619496331 novenska_ss@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Із метою забезпечення надання послуг з організації харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей учасників АТО, дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та учнів 1-4 класів у закладах загальної середньої освіти Новенської сільської ради, ураховуючи, що згідно ст. 35 пункту4 част2 переговорна процедура закупівлі застосовується замовники як виняток у разі якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників,при цьому предмет закупівлі ,його технічні та якісні характеристики ,а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог ,що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
571 625.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник сплачує за надані послуги протягом 7-ми (семи) банківських днів із дати підписання акту наданих послуг та рахунку на оплату послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кейтерингові послуги
Кількість
22865 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
72380, Україна, Запорізька область, Мелітопольський район, селище Нове, Продольна, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОРБАНЬ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 05.01.2021 12:36 - 16.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2920512957
-
Контактна особа:
Горбань Олексій Володимирович +380619251626
-
Адреса:
72318, Україна, Запорізька область, м.Мелітополь, Запорізька обл. місто Мелітополь БУЛЬВАР 30-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ будинок 22 квартира 48
Оскарження: 05.01.2021 12:36 - 16.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
571 625.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2021 12:36
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
0a37e7e3b8be4ca1b122ef4378e69eda
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-05-000381-c-c1
Постачальник:
ГОРБАНЬ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2920512957
-
Контактна особа:
Горбань Олексій Володимирович +380619251626
-
Адреса:
72318, Україна, Запорізька область, м.Мелітополь, Запорізька обл. місто Мелітополь БУЛЬВАР 30-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ будинок 22 квартира 48
Номер договору:
1
Сума договору:
571 625.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
20.01.2021 15:40
Статус:
Розірваний