-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (кoд 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2021-01-05-000351-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: у формі оригіналу електронної банківської гарантії (електронний документ , створений відповідно до вимог діючого законодавства).
Торги не відбулися
7 500 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37 502.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 37 502.20 UAH
Номер:
264a908ba7854df898e38731042875f2
Внутрішній номер закупівлі:
8096418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-05-000351-c
Замовник:
ШЕПЕТІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02091981
-
Додаткова контактна особа:
Vitaliy Myronets +380988883560 shepetivka_ptm@ukr.net
-
Адреса:
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, провулок Короленка, буд. 1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марія Швець +380971733866 shepetivka_ptm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 500 440.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
37 502.20 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
05.01.2021 09:58 - 26.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2021 09:58 - 05.02.2021 10:00
Період прекваліфікації:
з 05.02.2021 10:03
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (код 09310000-5 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - електрична енергія )
Кількість
1973800 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
30400, Україна, Хмельницька область, м. Шепетівка, об'єкти Замовника згідно тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Чернявська Ганна 0442774777 ANNA.FEMIDA.CH@GMAIL.COM http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
7 057 748.24 UAH з ПДВ /
7 057 748.24 UAH з ПДВ
7 057 748.24 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
123
Скарги
0