• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія)

Завершена

208 006.00 UAH з ПДВ
Номер: 34fa85e728024162a2e9e500d08b4b07
Внутрішній номер закупівлі: 8093495
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-04-002069-c   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА-САДОК) - ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ №30 "МАЛЬВА" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Оксана Духаніна +380963635401 tenderlife@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: На виконання вимог статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями) (надалі - Закон) перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-30-003469-b про проведення відкритих торгів для потреб Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)- центр розвитку дитини №30 «Мальва» Кам’янської міської ради на 2021 рік на закупівлю: ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія) оприлюднено «30» листопада 2020 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій «16» грудня 2020 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Для забезпечення діяльності «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)- центр розвитку дитини №30 «Мальва» Кам’янської міської ради необхідність закупівлі: ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія) залишилася і рішенням тендерного комітету «16» грудня 2020 року було оголошено другу процедуру відкритих торгів Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-16-001315-c. Станом на кінцевий строк подання тендерних пропозицій «01» січня 2021 року було повторно відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: подано менше двох тендерних пропозицій. Автоматично системою дані відкриті торги було відмінено на підставі частини 2 статті 32 Закону – подання для участі у них менше двох тендерних пропозицій. Потреба у здійсненні закупівлі товару: ДК 021:2015: код 09310000-5 «Електрична енергія» (Електрична енергія) залишилася та є необхідною для забезпечення потреб Замовника. Підстави для застосування переговорної процедури закупівлі із урахуванням норм пункту першого частини другої статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) двічі документально підтверджено. Враховуючи вищезазначені обставини, замовник вирішив обрати переговорну процедуру для закупівлі паливно мастильних матеріалів, відповідно до пункту першого частини другої статті 40 Закону (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:  Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями);  Зміни до річного плану закупівель Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад(ясла-садок)- центр розвитку дитини №30 «Мальва» Кам’янської міської ради на 2021 рік;  Перше оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-11-30-003469-b  Друге оголошення Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-16-001315-c
Очікувана вартість: 208 006.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 89000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 51928, Україна, Дніпропетровська область, м.Кам᾽янське, бульвар Незалежності, буд. 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"

Оскарження: 04.01.2021 15:25 - 15.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 208 006.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2021 15:25
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6cb6be2682324c948fc01ff0dbd95abd
Ідентифікатор договору: UA-2021-01-04-002069-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Номер договору: 670/2021
Сума договору: 208 003.66 UAH з ПДВ
Сума договору: 173 336.39 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 15.01.2021 13:00
Статус:
Виконаний
pdf
електро.pdf
pdf
електро1.pdf
pdf
дод угода електроен.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додугода ел.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод уг ел.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ел енергия 1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода №5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода №6.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s