• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

365 220.00 UAH з ПДВ
Номер: 424d7e365fd542869d757e427adb8372
Внутрішній номер закупівлі: 8084507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-31-001237-a   
Замовник: Смідинська СІЛЬСЬКА РАДА
Контактна особа: Крук Олена Василівна +380334697464 smidynska@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до статті 4, 5 та 22 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) було двічі оголошено відкриті торги на придбання предмета закупівлі. Згідно з пунктом 1 частини першої статті 32 Закону торги були відмінені через подання для участі в них менше двох тендерних пропозицій тобто відсутність достатньої кількості учасників (ЗВІТИ про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-11-27-003657-a Електрична енергія (09310000-5) (код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія) Дата формування звіту: 13 грудня 2020; ЗВІТИ про результати проведення процедури закупівлі UA-2020-12-14-006535-b Електрична енергія (09310000-5) (код ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія) Дата формування звіту: 30 грудня 2020).
Очікувана вартість: 365 220.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 146088 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 44453, Україна, Волинська область, с. Смідин, вул. Грушевського,9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"

Оскарження: 31.12.2020 13:28 - 11.01.2021 00:00
Ціна пропозиції 365 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2020 13:28
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fd46d9baff2343699766ace7a2d2d034
Ідентифікатор договору: UA-2020-12-31-001237-a-a1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
Номер договору: 23.21/291
Сума договору: 350 128.82 UAH з ПДВ
Сума договору: 291 774.02 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 18.01.2021 00:00
Статус:
Підписаний
Договір
pdf
Додаткова угода 1.pdf
pdf
додаткова 2.pdf
pdf
Додаткова 3.pdf
pdf
додаткова 4.pdf
p7s
sign.p7s