-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-31-002282-c
Завершена
875 131.00
UAH з ПДВ
Номер:
b7d2861dba3441e7b4d080db8a124cd6
Внутрішній номер закупівлі:
8084187
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-31-002282-c
Замовник:
Виконавчий комітет Іларіонівської селищної ради Синельниківського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41767516
-
Адреса:
52520, Україна, Дніпропетровська область, смт Іларіонове, вул. Робоча, буд. 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Мацейко +380666180112 i_otg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість:
875 131.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
271006 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
Оскарження: 31.12.2020 12:03 - 06.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Курілех Анна Станіславовна +380567701155
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира будинок 7
Оскарження: 31.12.2020 12:03 - 06.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
875 131.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.12.2020 12:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8bc7eecf3d154034a78a7116f2741ce1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-31-002282-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42082379
-
Контактна особа:
Курілех Анна Станіславовна +380567701155
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Моссаковського Володимира будинок 7
Номер договору:
941/2021
Сума договору:
875 131.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
729 275.84 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
18.01.2021 13:32
Статус:
Виконаний