-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Батон слобожанский (в/с), 450 г. нарізний, батон дорожний (в/с нарізний), 500 г., хліб білий з пшеничної муки в/с форм, 500 г., хліб столичний подовий пол. (кругл.жит.обд.1с.) 500 г, хліб стол. подовий (полов. нарізний), 500 г, малятко з повидлом (в/с), 100 г, малятко з маком (в/с), 100 г., код ДК 021:2015: 15810000-9 — Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2020-12-30-005886-c
Торги не відбулися
133 065.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 665.33 UAH
мін. крок: 0.5% або 665.33 UAH
Номер:
1860a981843d464a953cf0206a3064f5
Внутрішній номер закупівлі:
8079414
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-30-005886-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41285901
-
Адреса:
62481, Україна, Харківська область, Харківський р-н., смт. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Верхоламова +380573416217 zakupka_osvita_rogan@ukr.net http://rogan-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
133 065.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
665.33 UAH
Період уточнення:
30.12.2020 21:42 - 05.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.12.2020 21:42 - 15.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом переказу Замовником грошових коштів на поточний рахунок Постачальника після повної поставки товару згідно накладних впродовж 10 банківських днів, за умови наявності відповідних бюджетних коштів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
батон слобожанский (в/с), 450 г. нарізний
Кількість
450 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
батон дорожний (в/с нарізний), 500 г.
Кількість
460 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
хліб білий з пшеничної муки в/с форм, 500 г.
Кількість
4550 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
хліб столичний подовий пол. (кругл.жит.обд.1с.) 500 г.
Кількість
350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
хліб стол. подовий (полов. нарізний), 500 г,
Кількість
500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
малятко з повидлом (в/с), 100 г.
Кількість
70 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
малятко з маком (в/с), 100 г.
Кількість
90 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації