-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-12-30-002920-c
Завершена
226 575.00
UAH з ПДВ
Номер:
82dc1aa590d64ff49674b969b59a7223
Внутрішній номер закупівлі:
8073985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-30-002920-c
Замовник:
Миколаївський міський центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
42559710
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Нікольська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Лук'ян +380953343495 irina.lu19@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Раніше оголошені відкриті торги по закупівлі Газове паливо (Природний газ) на 2021 рік були відмінені: закупівля UA-2020-11-13-005009-c у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій та закупівля UA-2020-12-01-004864-b у зв’язку із відхиленням всіх тендерних пропозицій.
Очікувана вартість:
226 575.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата закінчення звітного періоду - 100%
- Подіядата закінчення звітного періоду
- ОписОплата газу за Договором здійснюється Споживачем шляхом перерахування грошових коштів на банківський рахунок Постачальника в наступному порядку: Оплата природного газу Постачальнику здійснюється Споживачем на підставі акту приймання-передачі природного газу та рахунку, виходячи з розрахунку вартості обсягу постачання газу у звітному періоді. Остаточний розрахунок по оплаті місячної вартості газу здійснюється до 25 числа місяця, наступного за місяцем постачання газу – за умови надання фінансування за відповідним кодом економічної класифікації видатків бюджету.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях25 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газове паливо (Природний газ)
Кількість
26500 метри кубічні
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
Оскарження: 30.12.2020 15:18 - 10.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Корнєєва Н.О. +380636557122
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, г. Киев, Печерський район ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 6
Оскарження: 30.12.2020 15:18 - 10.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
226 575.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.12.2020 15:18
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
fb85f43bf8e94a108a34d5e7579e0fca
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-30-002920-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ ТРЕЙД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36716332
-
Контактна особа:
Корнєєва Н.О. +380636557122
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, г. Киев, Печерський район ВУЛИЦЯ ІВАНА МАЗЕПИ будинок 6
Номер договору:
5
Сума договору:
226 575.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
188 812.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.10.2021 00:00
Дата підписання:
13.01.2021 09:56
Статус:
Розірваний