• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Мова тендерної пропозиції українська

Торги не відбулися

402 800.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 014.00 UAH
Номер: 5321300810944850a11b0199c44b21e6
Внутрішній номер закупівлі: 8057950
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-12-29-008436-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
Контактна особа: Наталя Бондаренко +380674829704 buh@lab.gov.ua https://lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 402 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 014.00 UAH
Період уточнення: 29.12.2020 16:12 - 04.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.12.2020 16:12 - 14.01.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 5500 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 68609, Україна, Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Свято - Нікольська, 50 На карті
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 146500 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Ак. Вільямса 76/1 На карті