• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Медичні матеріали ДК 021:2015: 33140000-3 (Гематологічні матеріали ДК 021:2015: 33141500-5)

Завершена

38 370.00 UAH з ПДВ
Номер: b4eff74ef6e54d09a650e36283f586b3
Внутрішній номер закупівлі: 805519
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-04-28-001611-b   
Замовник: Комунальний заклад Сумської обласної ради "Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення"
Контактна особа: Баласюкова Ірина В'ячеславівна +380542250057 sosdrzn@gmail.com http://www.sosdrzn.esy.es
Класифікатор ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріалиАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Комунальним закладом Сумської обласної ради «Сумський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення» було двічі оголошено: від 10.02.2017 р., ідентифікатор закупівлі UA-2017-02-10-000166-b; від 10.03.2017 р., ідентифікатор закупівлі UA-2017-03-10-001140-a та відмінено процедуру відкритих торгів через ЕСПЗ Prozorro на закупівлю товару за кодом ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали за лотом Гематологічні матеріали код ДК 021:2015: 33141500-5 у зв’язку з поданням для участі в них менше двох тендерних пропозицій (відповідно до п. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII). При цьому за лотом Гематологічні матеріали код ДК 021:2015: 33141500-5 у двох процедурах відкритих торгів не було подано жодної пропозиції від учасників. Тендерним комітетом було прийнято рішення про застосування переговорної процедури закупівлі на підставі п. 4. ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922, а саме: «якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації».
Очікувана вартість: 38 370.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Еритроцити, збіднені на лейкоцити у додатковому розчині
Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали
Кількість 7 літр
Період постачання 11.05.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14 На карті
Плазма свіжозаморожена лейкофільтрована
Код ДК 021:2015: 33141500-5 Гематологічні матеріали
Кількість 4 літр
Період постачання 11.05.2017 - 31.12.2017
Місце постачання 40022, Україна, Сумська область, місто Суми, площа Троїцька, 14 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумський обласний центр служби крові»

Оскарження: 28.04.2017 15:29 - 09.05.2017 00:00
Ціна пропозиції 38 370.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.04.2017 15:40
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 09225ddd52cf42c48e5ae0ef901e9ed9
Ідентифікатор договору: UA-2017-04-28-001611-b-b1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю «Сумський обласний центр служби крові»
Номер договору: 94
Сума договору: 38 370.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.05.2017 09:09 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання: 12.05.2017 09:09
Статус:
Підписаний
17
Договір 94 від 12.05.17
p7s
sign.p7s