-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-28-014516-c
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі «Тендерна документація» та прикріпленого текстового документу, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України від 25.12.2015 року № 922-VIII «Про публічні закупівлі», із змінами, надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації
Торги не відбулися
386 040.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 930.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 930.20 UAH
Номер:
3eef3f8467184ea2a72cbd61c67b6374
Внутрішній номер закупівлі:
8038486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-28-014516-c
Замовник:
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22495858
-
Адреса:
66110, Україна, Одеська область, с. Піщана, вулиця, Л. Українки, будинок 2-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гулла Валентина В'ячеславівна 380671662536 pishana_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
386 040.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 930.20 UAH
Період уточнення:
28.12.2020 17:37 - 03.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.12.2020 17:37 - 13.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати - згідно договору. Місцезнаходження Замовника: 66110, Україна, Одеська область, Балтський р-н, с. Піщана, вул. Л. Українки, 2а . Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури ВТ є ціна (питома вага критерію – 100%). Методика оцінки визначена в тендерній документації. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. (більш детально - в тендерній документації). Категорія замовника передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону. Тендерна документація додається окремим додатком. Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник" - 09310000-5 - електрична енергія
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
133120 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
66110, Україна, Одеська область, Балтський район, село Піщана, вул. Л. Українки, 2а, 66233, Одеська оласть , Савранький район, с. Дубки, База відпочинку «Дубки», межа балансової належності електроустановок замовника.
На карті