-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2020-12-28-002298-b
Завершена
284 451.20
UAH з ПДВ
Номер:
8ba590a3878b42319659a5f0dffdfb9a
Внутрішній номер закупівлі:
8034141
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-28-002298-b
Замовник:
Вінницьке вище професійне училище Департаменту поліції охорони
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571794
-
Адреса:
21020, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницька область, м. Вінниця, вул.Генерала Арабея, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Власенко Григорій 380986103878 vlasenkogs66@gmail.com https://vvpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Пункт 1 частини другої статті 40 Закону
Очікувана вартість:
284 451.20 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- ОписВласні кошти державної установи
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях3 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
129000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Енера Вінниця"
Оскарження: 28.12.2020 17:06 - 03.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Пшеничний Олександр Олександрович +0432657070 info@vin.enera.ua
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, Пирогова, 131
Оскарження: 28.12.2020 17:06 - 03.01.2021 00:00
Ціна пропозиції
285 451.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.12.2020 17:06
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
051347e95ced4b42ab62d9c4a5f4cfa1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-28-002298-b-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Енера Вінниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41835359
-
Контактна особа:
Пшеничний Олександр Олександрович +0432657070 info@vin.enera.ua
-
Адреса:
21037, Україна, Вінницька область, Вінниця, Пирогова, 131
Номер договору:
ВІ-308500/1
Сума договору:
341 341.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
284 451.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 10.01.2022 00:00
Дата підписання:
04.01.2021 00:00
Статус:
Виконаний