-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2020-12-24-003897-b
Завершена
803 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 030.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 030.00 UAH
Номер:
67ad883ca9614fb58cac27ec1a4f3add
Внутрішній номер закупівлі:
8007551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-24-003897-b
Замовник:
Лиманський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
34064397
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, місто Лиман, вулиця Костянтина Гасієва 36 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алєксандрова Тетяна Олександрівна +380626126696 34064397@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
803 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 030.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2020 20:15 - 30.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.12.2020 20:15 - 09.01.2021 20:20
Аукціон:
12.01.2021 15:51 - 12.01.2021 16:24
Період кваліфікації:
12.01.2021 16:24 - 13.01.2021 14:39
Період завантаження договору:
13.01.2021 14:39 - 02.02.2021 14:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості природного газу здійснюється Споживачем в безготівковій формі, у національній валюті України на розрахунковий рахунок Постачальника за фактично спожитий природний газ на підставі акту приймання-передачі підписаного представниками Сторін в місяці наступному за місяцем постачання протягом 10 (десяти) календарних днів з дня його отримання
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (Природний газ (09123000-7 Природний газ)
Кількість
103000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
84404, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Костянтина Гасієва, 36 "А"
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ"
Оскарження: 13.01.2021 14:39 - 24.01.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40292876
-
Контактна особа:
Денис Борисов 380504000860 megagaz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 39, офіс 125
Оскарження: 13.01.2021 14:39 - 24.01.2021 00:00
Початкова пропозиція
539 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
539 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.01.2021 14:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
88
Скарги
0
ТОВ "АС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31915956
-
Контактна особа:
manager Олексій 380504285556, 380504285556 manager84_as@ukr.net
-
Адреса:
85700, Україна, Донецька область, Волноваха, ВУЛИЦЯ ШЕВЦОВОЇ, будинок 22А
Початкова пропозиція
645 810.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
623 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
103
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна 380668837183 SGROUP-LTD@UKR.NET http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
631 287.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
623 253.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОТЕХНОІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34933742
-
Контактна особа:
Олеся 380980661462 o.gundar@eti-trading.com.ua http://ekotehnoinvest.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, Оболонський район, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 18/14, офіс 311
Початкова пропозиція
753 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
753 960.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
147
Скарги
0
Контракти
Номер:
c57a544bbb694a9f9ab779a907f65e30
Ідентифікатор договору:
UA-2020-12-24-003897-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕГАГАЗ ПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40292876
-
Контактна особа:
Денис Борисов 380504000860 megagaz@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Харківська область, Харків, 61022, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ СУМСЬКА, будинок 39, офіс 125
Номер договору:
209/2021
Сума договору:
539 720.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
449 766.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.01.2021 00:00
Статус:
Розірваний