-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Автобуси
Тендер Prozorro UA-2017-03-17-001395-b
Завершена
3 960 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 10 000.00 UAH
Номер:
3f2fbfa8f48040029f24458195c35f9a
Внутрішній номер закупівлі:
800165
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-17-001395-b
Замовник:
Комунальне підприємство Сумської міської ради "Електроавтотранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328540
-
Додаткова контактна особа:
Олександр Ситник +380542700975 stu_snab@mail.ru
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, м. Суми, вул. Харківська, буд. 113
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Ситник +380542700975 stu_snab@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 960 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2017 14:03 - 08.04.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2017 14:03 - 18.04.2017 10:00
Період прекваліфікації:
18.04.2017 10:03 - 27.04.2017 00:00
Аукціон:
27.04.2017 11:09 - 27.04.2017 11:30
Період кваліфікації:
27.04.2017 11:30 - 28.04.2017 10:46
Період завантаження договору:
27.04.2017 11:30 - 17.05.2017 11:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автобуси
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 10.07.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
Оскарження: 27.04.2017 11:30 - 09.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 pasichniy@autoregion.kiev.ua http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Оскарження: 27.04.2017 11:30 - 09.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
3 960 500.00 UAH з ПДВ /
3 950 500.00 UAH з ПДВ
3 950 500.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0
ПП "АЙМАКС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35377451
-
Контактна особа:
Попадько Сергій Сергійович +380970044061 imax_group@ukr.net
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, Черкаси, бул. Шевченка, 242/1, к.708
Початкова пропозиція
3 960 800.00 UAH з ПДВ /
3 950 800.00 UAH з ПДВ
3 950 800.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.04.2017 14:15
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
e741a021756e407da69b14a790f7459b
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-17-001395-b-b1
Постачальник:
ТОВ "АВТО-РЕГІОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32982101
-
Контактна особа:
Пасічний Віталій Анатолійович +380667865482 pasichniy@autoregion.kiev.ua http://autoregion.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, 5 А
Номер договору:
70
Сума договору:
3 950 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
10.05.2017 11:00
Статус:
Підписаний