-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (прибирання будівель та прилеглої території) (код ДК 021:2015 - 90910000-9).
Тендер Prozorro UA-2020-12-24-009180-c
Торги відмінено
1 999 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 20 000.00 UAH
Номер:
c5d1939343e04bc0a5077a864622d76f
Внутрішній номер закупівлі:
7993045
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-24-009180-c
Замовник:
АТ "Ощадбанк” філія – Миколаївське обласне управління"
×
-
Код ЄДРПОУ:
09326464
-
Адреса:
54024, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 50
-
Категорія:
Підприємство, установа або організація, в тому числі міжнародна, що не належить до замовників
Контактна особа:
Єланна Стефурак +380512555938 stefurakes@oschadbank.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 999 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
24.12.2020 13:37 - 13.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.01.2021 00:00 - 18.01.2021 00:00
Аукціон:
18.01.2021 11:47 - 18.01.2021 12:32
Період кваліфікації:
з 18.01.2021 12:32
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПроведення взаєморозрахунків між Сторонами за поточний місяць здійснюється щомісячно, згідно з отриманими рахунками та за фактом надання Послуг, на основі двостороннього Акту про надані Послуги, який надається Виконавцем Замовнику не пізніше 10-го числа кожного наступного місяця, що слідує за звітним.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання (прибирання будівель та прилеглої території)
Кількість
34 послуга
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
e3819dad5ac2475987f93e42c5a082e6
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Замовником порушено порядок оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі
Дата опублікування:
25.01.2021 14:46
Дата виконання:
25.01.2021 14:46
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КЛІНІНГ-ВЕЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38843113
-
Контактна особа:
Тетяна Голорвко +380683159786 golovko.viktor@ukr.net
-
Адреса:
18024, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ТАРАСКОВА, будинок 6, квартира 176
Початкова пропозиція
1 600 039.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 529 988.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "СТАДНИК ТА ПАРТНЕРИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38843239
-
Контактна особа:
Анатолій Стадник +380636078803 astadnik787@gmail.com
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ КОНЄВА, будинок 7/1, квартира 81
Початкова пропозиція
1 692 898.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 529 999.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
28
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТ ЛАЙТ КОНСАЛТИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41612233
-
Контактна особа:
Ганська Людмила 380636423779 PRO.LIGHT.CONSULTING@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 51900, Дніпропетровська обл., місто Кам’янське, ВУЛИЦЯ МАГНІТОГОРСЬКА, будинок 19, квартира 15
Початкова пропозиція
1 729 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 530 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
27
Скарги
0
ТОВ "ЮВІЛАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41946603
-
Контактна особа:
Руслан Давидов +380997632886 tovjuvilein@ukr.net
-
Адреса:
03189, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІЛЬЯМСА АКАДЕМІКА, будинок 6-Д, офіс 43
Початкова пропозиція
1 779 999.84 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 600 033.92 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
37
Скарги
0
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Валерій Петриковець +380676760835 v.petrykovets@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Початкова пропозиція
1 855 900.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 728 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
22
Скарги
0
ФОП "СЛІСЬ ТЕТЯНА ЛЕОНІДІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2822006687
-
Контактна особа:
Тетяна Слісь +380972142042 slis_tetyana@ukr.net
-
Адреса:
03164, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ НАУМОВА, будинок 37Б, квартира 3
Початкова пропозиція
1 884 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 729 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
36
Скарги
0