-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
сир кисломолочний (жирн. 9%), сир твердий
Тендер Prozorro UA-2017-04-20-000933-b
Завершена
300 555.00
UAH з ПДВ
Номер:
cce865c6a2f744a39fd537ace649e20a
Внутрішній номер закупівлі:
798730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-20-000933-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38627941
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, вул. Перемоги, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Петрівна Поліщук +380983553030,+380473342379,+380473342423 grupacgo@ukr.net http://www.osvita.smila.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі відмінено відкриті торги згідно предмету закупівлі «сир кисломолочний (жирн. 9%), сир твердий - код (класифікатор ДК 021:2015 (CPV)) - 15540000-5 — Сирні продукти» через відсутність достатньої кількості учасників та у порядку ст. 31 Закону (оголошення про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель №№ UA-2017-02-22-002740-c/ UA-2017-03-16-000791-b відповідно), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
300 555.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сир кисломолочний (жирн. 9%)
Кількість
8350 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, підпорядковані замовнику заклади
На карті
сир твердий
Кількість
918 кілограм
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
20700, Україна, Черкаська область, м. Сміла, підпорядковані замовнику заклади
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 20.04.2017 14:04 - 01.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
ДІДКІВСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА +380472630542
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, ВУЛИЦЯ АВТОМОБІЛІСТІВ, будинок 6
Оскарження: 20.04.2017 14:04 - 01.05.2017 00:00
Ціна пропозиції
300 555.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2017 14:19
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a264d5c389a64013bcce874416d5c033
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-20-000933-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРКАСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ПРОДОВОЛЬЧА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37787425
-
Контактна особа:
ДІДКІВСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА +380472630542
-
Адреса:
18008, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, ВУЛИЦЯ АВТОМОБІЛІСТІВ, будинок 6
Номер договору:
204
Сума договору:
300 555.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
10.05.2017 13:14
Статус:
Підписаний