-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Тендер Prozorro UA-2017-04-24-001494-b
код ДК 021:2015 «15330000-0 Оброблені фрукти та овочі»
Торги не відбулися
609 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 480.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 480.00 UAH
Номер:
36b80abc8a5645ef866a0b7871f7c1de
Внутрішній номер закупівлі:
797776
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-24-001494-b
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Мельник +380976329919 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15331000-7 Оброблені овочіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
609 620.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.04.2017 19:02 - 30.04.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
24.04.2017 19:02 - 10.05.2017 10:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴313 620.00 Лот №1 "Оброблені овочі"
- Лот №2 ₴296 000.00 Лот №2 "Оброблені фрукти та горіхи"