-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
М'ясо
Тендер Prozorro UA-2017-04-11-001454-b
Завершена
266 203.00
UAH з ПДВ
Номер:
3e91ac4193ee4a1a855c053076f90443
Внутрішній номер закупівлі:
794939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-04-11-001454-b
Замовник:
ДП "Знам'янська спеціальна загальноосвітня школа інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22215095
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янський район, м. Знам'янка, вул. Фрунзе 89
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
школа-інтернат +38 052 33 31226 znamtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15113000-3 СвининаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Умова застосування переговорної процедури. Відповідно до п.4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується як виняток у разі якщо якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.
Очікувана вартість:
266 203.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яловичина свіжа
Кількість
1176 кілограм
Період постачання
01.05.2017 - 31.12.2017
четвертина задня курчати-бройлера
Кількість
324 кілограм
Період постачання
01.05.2017 - 31.12.2017
печінка куряча
Кількість
466 кілограм
Період постачання
01.05.2017 - 31.12.2017
філе курчати-бройлера
Кількість
524 кілограм
Період постачання
01.05.2017 - 31.12.2017
свинина свіжа
Кількість
1240 кілограм
Період постачання
01.05.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Могилей Вікторія Вікторівна
Оскарження: 11.04.2017 14:35 - 22.04.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3183005084
-
Контактна особа:
Могилей Вікторія Вікторівна +380997046841
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Калініна 104, кв. 21
Оскарження: 11.04.2017 14:35 - 22.04.2017 00:00
Ціна пропозиції
266 203.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.04.2017 14:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
3b26706558bc418e940a6e1e4f4f1a33
Ідентифікатор договору:
UA-2017-04-11-001454-b-b1
Постачальник:
ФОП Могилей Вікторія Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3183005084
-
Контактна особа:
Могилей Вікторія Вікторівна +380997046841
-
Адреса:
27406, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Калініна 104, кв. 21
Номер договору:
2/5
Сума договору:
266 203.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
05.05.2017 15:05
Статус:
Підписаний