-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Овочі, фрукти та горіхи
Тендер Prozorro UA-2020-12-22-023599-c
Торги не відбулися
50 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 251.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 251.50 UAH
Номер:
b0f2a435fe5045bf97432e7d8c8ce38b
Внутрішній номер закупівлі:
7941636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-22-023599-c
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Приймак +380937045843 dmitra@mksat.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
251.50 UAH
Період уточнення:
22.12.2020 20:48 - 28.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2020 20:48 - 07.01.2021 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
морква свіжа
Кількість
700 кілограм
Період постачання
18.01.2021 - 30.06.2021
буряк свіжий
Кількість
600 кілограм
Період постачання
18.01.2021 - 30.06.2021
капуста свіжа, білокачанна
Кількість
600 кілограм
Період постачання
18.01.2021 - 30.06.2021
часник
Кількість
60 кілограм
Період постачання
18.01.2021 - 30.06.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Початкова пропозиція
24 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 200.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0