-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Тендер Prozorro UA-2017-03-29-001013-b
Завершена
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер:
ccc9ac29ecb34a9d97ce33390d15dc78
Внутрішній номер закупівлі:
793856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-29-001013-b
Замовник:
Комунальна 3-я міська клінічна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996645
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, Озаркевича, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Митрофанова Ірина Євгенівна 380679391883 3kmkl_uoz_lviv@ukr.net http://3mkl.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
220 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 100.00 UAH
Період уточнення:
29.03.2017 12:37 - 04.04.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2017 12:37 - 14.04.2017 16:00
Аукціон:
18.04.2017 11:03 - 18.04.2017 11:54
Період кваліфікації:
18.04.2017 11:54 - 24.04.2017 10:53
Період завантаження договору:
18.04.2017 11:54 - 08.05.2017 11:54
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери
Кількість
22 одиниця
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
79000, Україна, Львівська область, Львів, за адресами, визначеними замовником
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Комел
Оскарження: 18.04.2017 11:54 - 05.05.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
24083083
-
Контактна особа:
Мельничук Олег Петрович +380442392588 tender1@brain.ua http://brain.com.ua
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, 01054 Київ Дмитрівська 35а к 1
Оскарження: 18.04.2017 11:54 - 05.05.2017 00:00
Початкова пропозиція
184 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 886.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2017 10:53
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ІНЗАРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38501167
-
Контактна особа:
Шмігельський Юрій Володимирович +380673431090 dzo@inzargo.com.ua
-
Адреса:
80746, Україна, Львівська область, Плугів, Тернопільська,17
Початкова пропозиція
188 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 889.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ПП "Снік-Гал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19390535
-
Контактна особа:
Охват Віктор Григорович +380673420442 oxvictor@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул.Грушевського 20/4
Початкова пропозиція
195 030.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
ТОВ Партнерська Бізнес Група Чернігів
×
-
Код ЄДРПОУ:
36274290
-
Контактна особа:
Шамара Володимир Леонідович +380462651839 shamara@kredo.ua http://www.kredo.ua
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Мена, Чернігівська обл., м. Мена, вул.Червона площа, 4, кв.42
Початкова пропозиція
186 331.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
177 883.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "Торговий будинок "Конрад"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40054486
-
Контактна особа:
Галюк Олег Євгенійович 380980963625 conrad.th.llc@gmail.com
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, Київ, вул. Сім’ї Хохлових б. 8
Початкова пропозиція
189 387.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
178 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
×
-
Код ЄДРПОУ:
20009888
-
Контактна особа:
Бец Михайло Ярославович +380444557206 bets.m@valtek.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул.Івана Кудрі, буд.13/2, кв.32
Початкова пропозиція
191 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
181 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ФОП "НОВАК РОМАН ГРИГОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2626016318
-
Контактна особа:
Роман Новак +380686833335 rmudryj@gmail.com
-
Адреса:
79021, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. ВІТРЯНА, будинок 15
Початкова пропозиція
204 715.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
2385dba94991450bbdec7aed4f17578d
Ідентифікатор договору:
UA-2017-03-29-001013-b-b1
Постачальник:
ТОВ Комел
×
-
Код ЄДРПОУ:
24083083
-
Контактна особа:
Мельничук Олег Петрович +380442392588 tender1@brain.ua http://brain.com.ua
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, 01054 Київ Дмитрівська 35а к 1
Номер договору:
49
Сума договору:
174 886.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.05.2017 21:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
05.05.2017 11:00
Статус:
Підписаний