-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ- 66 400 м.куб.)»
Тендер Prozorro UA-2020-12-21-011315-c
Торги не відбулися
504 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 523.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 523.20 UAH
Номер:
00b3a976b57246fca1f0537d98ac4b59
Внутрішній номер закупівлі:
7897040
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-12-21-011315-c
Замовник:
БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04401368
-
Адреса:
75000, Україна, Херсонська область, смт. Білозерка, вул. КАРЛА МАРКСА, буд. 83
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Чередник +380554733818 posbel@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
504 640.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 523.20 UAH
Період уточнення:
21.12.2020 15:23 - 27.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2020 15:23 - 06.01.2021 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«ДК 021:2015- код 09120000-6- Газове паливо (природний газ»
Кількість
66400 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СЕРВІС ГРУПП ЛТД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38772399
-
Контактна особа:
Рождественська Наталія Михайлівна 380668837183 SGROUP-LTD@UKR.NET http://sgroup-ltd.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 61202, м. Харків, вул. Цілиноградська,58А
Початкова пропозиція
476 088.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
476 088.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
83
Скарги
0